İstanbul – Pendik / Kocaeli – Dilovası   info@anacmakina.com   +90 (216) 396 8418
Dil
 • Türkçe
  • Türkçe
  • English
  • Russian
  • Arabic
  • French
SEPETİM
Sepetiniz BoşÜRETİM HAKKINDA

1990 Yılında Serüvenine İş Makinesi Alternatif Yedek Parça tedarikçisi olarak başlayan ANAÇ MAKİNA, 2020 Yılından itibaren, gittikçe globalleşen dünyamızın tüm yeniliklerden yararlanarak, son teknoloji Plastik Enjeksiyon Makineleri, CNC İşleme Merkezleri, Gazaltı Kaynak Makinesi, Plazma Oxi Kesim CNC Makinesı, Silindir Bükme Makinesi ve diğer Kaynak Ekipmanlarına sahip üretim gücü yüksek bir firma olmuştur.

Kocaeli-Dilovası’nda kurulu olan fabrikamız, 15.000m2 kapalı alanı, 50 kalifiye personeli yüksek miktarlarda plastik hammadde işleme kapasitesi, kalıp tasarımı ve üretimi konusunda pazar payını geçmişten gelen tecrübesiyle sağlayan ve geleceğe olan güvenle, her geçen gün çalışmalarını daha çok artırarak yoluna devam eden, ülkemizin sektörde en modern ve en kapsamlı tesislerinden biridir.

Firmamızın kuruluşundan bugüne kadar, müşteri memnuniyetini her daim üst seviyede sağlamak ve beklentilerini daha çok karşılamak için girmiş olduğu plastik sektörü, oldukça kısa vadede en güncel teknolojiyi üretim süreçlerine entegre olabilme vizyonuna sahip olmuştur.  

Anaç Makina en üst kalite seviyesinde faaliyetlerini yürütürken, ilgili alanlarda gerekli tüm belgeleri almıştır. Şirketimiz, çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğinin istisnasız korunmasını ve doğal çevreyi korumayı bir görev edinmiştir. Bu bağlamda ISO 9001, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 belgelerine sahiptir.

Hizmetlerimizi kusursuz olarak sağlayabilmek için her türlü plastik enjeksiyon ürün kalıplarını da, tesisimizde alanında uzman ekibimiz ile üretmekteyiz.


Merkez Ofis ve Depo