HAKKIMIZDAİlyas ANAÇ
Yönetim Kurulu Başkanı
Firmamız ANAÇ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ., 1990 yılında İş makinasi teknik servisi ve yedek parça tedarikçisi olarak İstanbul Anadolu yakasında kurulmuştur. Uzun yıllar teknik servis ve yedek parça tedariği hizmeti veren firmamız 2005 yılında kendi bünyesinde yapısal değişime gitmiş ve teknik servis hizmetini bırakıp JCB 3CX ve 4CX BACKHOE LOADER iş makinası alternatif yedek parçası tedariğine odaklanmıştır.

Firmamız 2000 yılında "ANAÇ" ismiyle markalaştırma yoluna giderek anlaşmalı fabrikalarımızda "ANAÇ" markası ile JCB İş Makinası 3CX ve 4CX alternatif yedek parçası imalatını yaparak tüm "ANAÇ" marka ürünlerimizde bir yıl garanti sunmaktadır.

Bugün 3000 m2 alana kurulu depolarımızda JCB BACKHOE LOADER 3CX ve 4CX alternatif yedek parça stokları ile gerek lokal Türk müşterilerimize, gerekse dünya genelinde 46 ülkeyi aşan "ANAÇ" markalı yedek parça kullanıcısı müşterilerimize hizmete devam etmekteyiz.

Yurt genelinde bayilik sistemi ile çalışan firmamız, bayi ve müşterilerimize düzenli olarak, şirket tır ve araçlarımız ile parça dağıtımı yapmaktadır. Uzman kadromuz müşteri odaklı ve hızlı anlayışı ile çalışmaktadır. "İŞ MAKİNASI YEDEK PARÇA" alanında uluslararası fuarlara katılarak anaç markalı JCB BACKHOE LOADER 3CX ve 4CX yedek parçalarını tüm dünya JCB kullanıcılarına tanıtarak düzenli olarak bünyemize yeni müşteriler eklemekteyiz.

25 yıldır yüksek kalite kusursuz hizmet sloganı ile yoluna devam eden ANAÇ MAKİNA, sizi de yüksek iş kalitesi standartlarıyla buluşturmaya hazır...